На сайті ведуться технічні роботи. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
 • 16Вер

  Презентация1Нотр-Дам де Парі (Собор Паризької Богоматері) – один із найбільших стародавніх католицьких соборів, який будувався протягом 12-14 століть. Реставрація готичного собору проводилася в 19 столітті: була відремонтована скульптурна частина, пошкоджена в Велику французьку революцію, а також був зведений новий шпиль. Щорічно собор відвідують 14 млн чоловік. 850-річчя собору відзначалося у 2013 році.

  Масштабна пожежа, що сталася 15 квітня 2019 року у соборі Паризької Богоматері, є трагічною подією не лише для Франції, французького народу, але й історії, культури, цінностей та спадщини усього цивілізованого світу.

  Пожежа почалася о 18.50, про це повідомив речник собору. У цей же час паризькі пожежні, які виконують обов’язки у системі цивільної безпеки Міністерства внутрішніх справ Франції, відбули на місце надзвичайної ситуації.

  Для гасіння та ліквідації наслідків пожежі було залучено близько 500 пожежних. Місце надзвичайної події було оточено поліцією. Водночас директорат цивільної безпеки МВС Франції пояснював, що рятувальники не застосовують повітряні засоби для гасіння масштабної пожежі Паризької Богоматері, адже це може ще більше зашкодити конструкціям собору, а також будівлям навколо. В результаті пожежі обрушився шпиль будівлі, а також частина даху. Під час гасіння постраждав один пожежник.

  Французька поліція визначила місце загоряння, з якого почалася пожежа в Соборі Паризької Богоматері 15 квітня. Наразі немає свідчень підпалу Собору Паризької Богоматері і слідство розглядає інцидент як нещасний випадок. Про це заявили в прокуратурі Парижу. “Після того, як поліція переглянула аматорські відео та фотографії, зняті із сусідніх будинків, слідчі вважають, що пожежа розпочалася в центрі даху собору біля шпиля”, – йдеться у повідомленні.

  За попередніми даними, причиною займання стали ремонтні роботи.  Слідчі допитували працівників із п’яти компаній, яких найняли для реставраційних робіт на даху собору, де спалахнув вогонь. Джерело поліції також повідомило, що слідчі зосереджуються на двох потенційних проблемах, пов’язаних із виникненням пожежі. Це проблема з датчиками пожежної сигналізації та ліфтами, які були побудовані для будівельників. Коли служба безпеки помітила пожежу, висота полум’я сягала трьох метрів, що свідчить про те, що датчики пожежної сигналізації могли не працювати належним чином.

 • 16Вер

  Інспекторами12345  відділу  гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Харківській області була проведена позапланова перевірка  на  ТОВ «Приколотнянський олійноекстракційний завод» з питань розгляду та погодження Плану видобутку та втрат питних підземних вод під час розробки родовища «Приколотнянське».

  В ході проведення позапланової перевірки були надані  роз’яснення щодо правильності розробки родовищ підземних вод і охорони їх від псування та передчасного виснаження у відповідності до вимог Кодексу України про надра, Водного Кодексу України, законодавчих та нормативно-правових актів.

  Інспекторами Держпраці окрема увага була приділена виконанню робіт та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки, а саме таким питанням:

  1234• при направленні працівників на виконання небезпечних робіт, пов’язаних зі спуском в резервуар чи приймальну камеру, при ремонті

  • водопідіймального обладнання свердловини відповідальні працівники повинні виписувати наряд-допуск;

  • роботу у резервуарах чи приймальних камерах повинна виконувати бригада у складі не менше 3 працівників;

  • при виконанні робіт у колодязях, люках, відстійниках дотримуватись правил безпеки при експлуатації систем водопостачання та водовідведення.

 • 16Вер

  Для забезпечення здійснення Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства своїх повноважень та функцій Уряд вніс зміни до низки постанов Кабінету Міністрів України в частині визначення повноважень згаданого міністерства, затвердження граничної чисельності працівників його апарату, врегулювання питання спрямування і координації діяльності центральних органів виконавчої влади Кабінетом Міністрів України через відповідного Міністра тощо.

  Нагадуємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2019 р. № 829 “Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади” Мінекономрозвитку перейменовано на Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а Мінагрополітики реорганізовано шляхом приєднання до новоствореного відомства.

   

  ПОСТАНОВА

  від 11 вересня 2019 р. № 838
  Київ

  Питання Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім абзаців десятого та одинадцятого пункту 1, абзацу двадцять третього підпункту 1 та абзацу п’ятого підпункту 2 пункту 3, підпунктів 355—366 пункту 4 Положення про Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою від 20 серпня 2014 р. № 459 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 77, ст. 2183), — в редакції цієї постанови, а також пункту 12, підпункту 1, абзаців четвертого — дев’ятого підпункту 2 пункту 16 змін, затверджених цією постановою, які набирають чинності одночасно із змінами до законодавчих актів в частині перерозподілу повноважень і функцій центральних органів виконавчої влади із забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері праці, зайнятості населення, трудової міграції, трудових відносин, соціального діалогу, промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами, здійснення державного гірничого нагляду, здійснення державного нагляду та контролю за додержанням вимог законодавства про працю та зайнятість населення.

  Прем’єр-міністр України О. ГОНЧАРУК

   

  Джерело: Урядовий портал

 • 13Вер

                                                                                                                         Приємного перегляду!!!

 • 13Вер

  Питання охорони праці та здоров’я працівників є невід’ємною частиною стратегій країн Євросоюзу, США та Канади. Особливий інтерес представляє досвід Великобританії, Фінляндії та США. Їх стратегії заснована на тому, що безпечний труд і здоров’я працівника є наріжним каменем цивілізованого суспільства.

  ВеликобританіяВеликобританія в 2004 р прийняла Стратегію безпеки здоров’я на робочих місцях на період до 2010 р і більше, поставивши завдання зниження рівня смертності і важких травм на виробництві на 10%, рівня професійної захворюваності – на 20%, втрат робочого часу внаслідок захворюваності – на 30%. У Стратегії розроблені нові шляхи досягнення безпечної праці в мінливій економіці, тобто в економіці, де відбувається зниження кваліфікації працівників з питань охорони праці у зв’язку зі збільшенням числа дрібних підприємств (до 10 чол.), зростанням кількості працівників, зайнятих неповний робочий час; збільшенням числа працюючих жінок; з розширенням сфери послуг і залученням недостатньо навченої іноземної робочої сили. Особливе місце приділено розвитку бюджетного сектора (який повинен стати зразком створення умов безпечного та здорового праці для приватного сектора), розвитку соціального партнерства з профспілками, діловими асоціаціями, з регіонами та місцевою владою. Стратегія ставить за мету створити суспільство, в якому ризики правильно оцінюються, усвідомлюються і управляються, в якому управління здоров’ям і безпекою є колективним завданням, у вирішенні якого значна роль відводиться і самому працівнику.

  Виконання Стратегії покладено на комісію з охорони та безпеки праці, підвідомчу Міністерству праці і пенсій Великобританії. Вона випустила велику кількість спеціальних матеріалів, у яких у наочній і зручній формі доводить до роботодавців та їх працівників основні вимоги закону про охорону здоров’я працівників та безпеки праці. Просто і зрозуміло (“п’ять кроків оцінки ризиків”) у них розписана процедура оцінки ризиків (повторюється не рідше одного разу на рік), результати якої заносять в спеціальну реєстраційну карту. Системою управління професійними ризиками охоплено кожне робоче місце у Великобританії. Для малого бізнесу розроблені спрощені форми і методики оцінки ризиків, а також інформаційні матеріали, що полегшують засвоєння правил техніки безпеки, обов’язків роботодавця і працівників з управління ризиками.

  СШАСША Стратегія охорони праці та безпеки робочих місць є частиною Стратегічного плану Міністерства праці США. Частина плану, яка називається “Безпечні захищені робочі місця” спрямована на забезпечення гарантій того, що робочі місця будуть безпечними і гігієнічними. Ще в 1970 році в США був прийнятий закон про безпеку праці на виробництві, що передбачав установу федерального агентства – Управління з безпеки праці на виробництві (УБТП). У кожному з штатів були прийняті аналогічні нормативні акти і створені свої відомства з безпеки праці в структурі виконавчої влади. Принциповою основою даних законодавчих актів є те, що роботодавець повинен забезпечити безпечні обладнання та технології, спеціальний робочий одяг, взуття та ін.

  Роботодавці повинні інформувати працівників про можливу небезпеку на кожному виробництві і навчати їх техніці безпеки, вести облік всіх (навіть дрібних) випадків виробничого травматизму та пов’язаних з цим втрат робочого часу. У свою чергу працівник у разі порушень існуючих норм охорони праці може звернутися до УБТП зі скаргою на роботодавця, на підставі чого проводиться перевірка. Перевірка проводитиметься автоматично, якщо на виробництві стався випадок з тяжкими наслідками – загибель працівника. При виявленні порушень на підприємства накладалися штрафи. Однак один час вони були настільки невеликі, що роботодавцю було вигідніше заплатити штраф, ніж фінансувати заходи щодо поліпшення умов праці.

  У 1990 році штрафи збільшили в сім разів. Крім того, щоб санкції були ще більш чутливими, Управління стало розбивати масові порушення на безліч окремих випадків, накладаючи штрафи за кожен з них. У результаті сума штрафів могла досягати 1 млн дол. США і більше на одного порушника. Це змусило багатьох роботодавців переглянути своє ставлення до охорони праці.

  Управління публікує список робочих місць з найвищим рівнем нещасних випадків і включає підприємства, що їх вчинили, до плану проведення інспекційних перевірок. У той же час ці підприємства отримують рекомендації консультантів з безпеки праці, обговорюють проблему зі своїми страховиками або консультуються у відповідних службах штатів. Підприємствам малого бізнесу, що потрапили в цей список, надають безкоштовні консультації у всіх штатах.

  Фінляндія

   

  Фінляндія впровадила так звану програму “нульового травматизму”. На кожному робочому місці ведеться профспілковий облік всіх можливих факторів (як фізичних, так і морально-психологічних), потенційно небезпечних для здоров’я працівника. Налагоджена і стандартизована система обліку професійних ризиків, ступінь їх ймовірності та характеру впливу на здоров’я. Працівники разом з профспілками беруть участь в оцінці професійних ризиків і в заходах щодо їх зниження шляхом дотримання вимог безпечної праці.

   

   

  ЄврокомісіяЄврокомісія реалізує політику в галузі охорони праці за допомогою Європейського агентства з охорони та безпеки праці. Серед інших напрямків особливу увагу приділено молоді. У її середовищі в активній формі культивується відповідальне ставлення до своєї праці і здоров’я, до управління професійними ризиками. У цю роботу залучені молодіжні організації, профспілки, школи, університети та інші навчальні заклади.

  Великий масив інформації з охорони праці розташовано на сайті цього агентства у відкритому доступі. У простій і зручній для сприйняття формі дана базова інформація про природу ризиків і методах їх оцінки. Шляхом однозначних  відповідей на ясно сформульовані питання кожен працівник може самостійно провести оцінку ризиків на своєму робочому місці і, слідуючи стандартним, не складним у застосуванні рекомендаціям, скласти персональний план дій щодо зниження ризиків і збереження свого здоров’я.

  Україна

   

  На Україні активним шляхом запроваджується інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками.

  Зміна підходів до організації та розуміння охорони праці на підприємствах є запорукою зниження виробничого травматизму. Сформована в Україні ризикоорієнтована система управління безпекою та гігієною праці забезпечить ефективну реалізацію прав працівників на безпечні та здорові умови праці.

 • 13Вер

  1В зв’язку зі змінами  у законодавстві у газовій сфері, зокрема щодо технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, відбулася нарада керівників АТ «Харківгаз», АТ «Харківміськгаз», АТ «Дніпропетровськгаз», АТ «Дніпрогаз», «Регіональної Газової Компанії» та відповідальними за напрямком керівниками ГУ Держпраці у Харківський області.

  Зміни щодо проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж почались вже у травні 2018 року.  Втратило чинність Положення про порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення, затверджене наказом Державної холдингової компанії «Укргаз» від 30.07.1997 № 35. Саме на підставі цього положення обов’язок щодо технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж та газових приладів покладався на газорозподільні компанії.

  З 1.05.2019 послуга з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання стала ринковою на підставі Закону України «Про житлово-комунальні послуги» наказу Міністерства енергетики 2.2та вугільної промисловості № 250 від 10.05.2018 р., наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №190 від 27.07.2018 р.

  З  1.07.2019 набули чинності вимоги ДБН В.2.5-20:2018 (на заміну  ДБН В.2.5-20-2001), які встановлюють вимоги проектування при новому будівництві, реконструкції, капiтальному ремонті та технічному переоснащенні наявних систем газопостачання, що забезпечують споживачів природним газом із надлишковим тиском не більше 1,2 МПа, а також скрапленими вуглеводневими газами (далі – СВГ) із надлишковим тиском не більше 1,6 МПа.

  Для врегулювання виниклих невизначеностей та суперечок, зокрема щодо проведення робіт по технічному обслуговуванню, ремонту, монтажу та приймання в експлуатацію газопроводів і газового обладнання розробляється ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ (ДСТУ) з рішенням  проблемних питань сьогодення, якому буде передувати СТАНДАРТ ОРГАНІЗАЦІЇ (СОУ), який буде представлений найближчим часом.

 • 13Вер

  БезымянныйГоловним управлінням Держпраці у Харківській області разом з соціальними партнерами в рамках девізу Міжнародної Організації Праці (МОП) “Безпечне та здорове майбутнє”  (Safety and Health and the future of work) реалізовано та запущено довгостроковий проект —  мультиплікаційний серіал “Пригоди Супергероїв Охорони Праці”, створений на трьох мовах: українській, англійській та російській.

  Дякуємо всім не байдужим  хто взяв  участь у проекті! Сподіваємось на позитивний настрій та підвищену увагу до безпеки в побуті та на підприємствах і виробництвах, більш ретельний підхід до питань з охорони праці!

  Гарного перегляду першої серії «Легенда»!

  Працюємо над наступними серіями…!😉😀😉


  Українська версія


   

  English version


   

  Русская версия

 • 13Вер

  ІнспекториКП «Первомайські теплові мережі» (3) відділу нагляду в машинобудуванні, енергетиці, в АПК та СКС Головного управління Держпраці у Харківській області зустрілися з працівниками КП «Первомайські теплові мережі» та ТОВ «Ваго-рев».

  Під час заходу були розглянуті вимоги безпеки щодо  виконання  робіт  на  висоті  із застосуванням електрифікованого інструменту, а саме: обов’язкова перевірка стану інструмента, цілісність ізоляції живильного кабелю, комплектність, надійність кріплення деталей, змінних  робочих  пристосувань та працездатність вимикальних пристроїв. Було зазначено, що при використанні  електрифікованих  інструментів поза приміщення на риштуваннях, помостах під час дощу, снігопаду слід виконувати під навісом, обладнаним над місцем роботи. Також інспекторами Держпраці звернуто особливу увагу на допуск до  виконання робіт на висоті осіб не молодше 18 років, які пройшли професійний добір та медичний огляд.


  IMG_2792-12-09-19-03-51

  Фахівці відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки, в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці провели семінар з представниками ПВП «Харківліфт-1» щодо додержання вимог законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки у суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері технічного обслуговування ліфтового господарства. На семінарі з боку підприємства були присутні директор, головний інженер, інженер з охорони праці, начальники дільниць з технічного обслуговування та ремонту ліфтів.

  Під час семінару присутніх ознайомили з основними вимогами нормативно-правових актів з охорони праці щодо безпечного виконання робіт з проведення ремонту та технічного обслуговування ліфтів. Особливу увагу було звернуто на необхідності забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, виконання навченим та кваліфікованим персоналом підприємства робіт, зокрема на висоті, попередження та запобігання  випадків ураження робочого персоналу електричним струмом.


  IMG_20190829_113214

  В  рамках спеціального розслідування нещасного випадку на ТОВ «Ековолокно»  фахівцями відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Головного управління Держпраці у Харківській області проведено семінар на тему: «Профілактика виробничого травматизму на підприємстві, підсумки роботи з охорони праці у 2019 році».

  Під час семінару спільно з керівництвом підприємства було розглянуто  причини виникнення виробничого травматизму у 2019 році та заходи, що спрямовані на профілактику уникнення травматизму, дотримання вимог безпеки під час виконання робіт з інструментом та пристроями, своєчасне проведення медичних оглядів працівників,а також проведення  навчання працівників з питань охорони праці на підприємстві.

   


  Відділизображение_1ом розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Головного управління Держпраці у Харківській області спільно з представниками Харківського відділення Фонду соціального страхування України в Харківській області та Харківської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу України в рамках здійснення превентивних заходів, проведено семінар-нараду з питань охорони праці на Красноградській експлуатаційній дільниці Харківського міжрайонного управління водного господарства.

  Під час семінару розглянуті питання реалізації завдань та функцій, визначених Законами України «Про охорону праці», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».  Також було обговорено стан і причини виробничого травматизму у 2019 році, заходи щодо його профілактики, надання пільг та компенсацій працівникам за роботу у шкідливих та важких умовах, питання охорони праці жінок, інвалідів, своєчасне проведення медичних оглядів працівників та навчання з питань охорони праці.

 • 13Вер

  Фото 2Посадові особи Головного управління Держпраці у Харківській області прийняли участь у черговому засіданні обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери районів та міст обласного значення Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019/2020 років. Засідання обласного штабу проходило під керівництвом першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Марка Беккера.

  Під час засідання були розглянуті питання підготовки до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019/2020 років господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Великобурлуцького, Вовчанського, Зачепилівського, Красноградського, Харківського районів та ОТГ, що розташовані на їх території.

  За даними директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергія Магдисюка,  в цілому по області житловий фонд підготовлений більше ніж на 86%.

  фото 3 (1)«На території Красноградського району підготовка житлового фонду складає 82%, на території міста Люботин – 82%, а Харківського району – 80%, – зазначив Сергій Магдисюк. – У всіх інших районах, що сьогодні заслуховуються, підготовка житлового фонду до опалювального сезону завершена».

  За словами заступника начальника Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Дмитра Тараненка, підприємства комплексу продовжують підготовку до осінньо-зимового періоду. Він зазначив, що за підсумками 7 місяців 2019 року рівень розрахунків за електроенергію на території області в середньому складає 85%, а на території районів, що розглядаються, він вище середнього.

  Також, під час засідання, члени штабу обговорили питання своєчасного не надання інформації від суб’єктів господарювання про виконання порушень, виявлених під час перевірки Головним управлінням Держпраці у Харківській області, про персональну відповідальність керівників газо-, теплопостачальних організацій за                                                                                      якісну підготовку до наступаючого опалювального  сезону.

 • 13Вер

  211-12 вересня 2019 року в місті Тернопіль вперше в рамках  Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання не задекларованої праці» тренером Головного управління Держпраці у Харківській області Капустой Світланой Валеріївной , яка займає посаду заступника  начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів, проведено тренінг з техніки ефективних комунікацій для інспекторів праці Управлінь  Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької областях.

  Під час тренінгу інспектори праці опановували основи комунікації, брали жваву участь в кейсах з даної тематики, в яких демонстрували здобуті навички, обмінювалися досвідом вирішення проблемних питань в спілкуванні із працівниками та роботодавцями під час інспекційних відвідувань задля уникнення агресивної поведінки учасників заходу.

 • 13Вер

  IMG_2801-13-09-19-01-5912 вересня 2019 року у Харкові відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під керівництвом Заступника голови ХОДА Михайла Черняка. Від Головного управління Держпраці у Харківській області на засіданні були присутні Начальник Головного управління Володимир Рожанський та Заступник начальника Олена Петренко.

  «Погашення заборгованості із заробітної плати є пріоритетним питанням при реалізації державної соціальної політики обласною адміністрацією. В Харківській області скоординована робота всіх державних органів, які мають контролюючі функції щодо своєчасної виплати заробітної плати. Налагоджено співпрацю з ГУ Держпраці, ГУ Нацполіції, територіальним управлінням юстиції, обласними об’єднаннями профспілок та роботодавців.  Однак борги на підприємствах області продовжують накопичуватися. Найбільшими боржниками залишаються державні підприємства», – зазначив Михайло Черняк.

  Серед головних боржників регіону є КП «Харківські теплові мережі», ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова», Харківське державне авіаційне виробниче підприємство «ХАЗ». Проблема полягає не лише в тому, що робітники заводу не отримують заробітну плату, а в тому, що їм не нараховують стаж за роки простою підприємства, що впливає на нарахування пенсії. Управлінням розвитку промисловості ХОДА направляються листи до ДК «Укроборонпром» та відповідних органів влади з пропозиціями щодо вирішення цих питань.

  Начальник Управління Держпраці Володимир Рожанський у своїй промові наголосив: «Заборгованість із заробітної плати є гострою соціальною проблемою, яка потребує негайного вирішення. Наше завдання – забезпечення дотримання трудового законодавства керівниками підприємств, які безвідповідально ставляться до своїх обов’язків».

  IMG_2800-13-09-19-02-00Всього по Харківській області станом на 1 серпня 2019 року
  58 підприємства-боржника, з них:
  25 – економічно активні;
  19 – підприємства-банкрути;
  14 – економічно неактивні.

  Загальна сума боргу на 01 серпня 2019 року за даними Головного управління статистики становить 345,0 млн. грн. (в порівнянні з 01 грудня 2018 року заборгованість зросла на 69,9 млн. грн.).

  Управлінням Держпраці системно проводяться перевірки підприємств, де має місце заборгованість із заробітної плати. Протягом січня- серпня 2019 року проведено 48 інспекційних відвідувань на 36 підприємствах, на яких має місце заборгованість із виплати заробітної плати. За результатами заходів державного нагляду (контролю) погашена заборгованість на загальну суму 14,3 млн. грн.

  Підбиваючи підсумки наради, заступник голови ХОДА Михайло Черняк нагадав керівникам підприємств-боржників про можливість притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення термінів виплати заробітної плати.

 • 13Вер

  Дозвіл №337.19.63 від 01.07.2019 року, виданий ТОВ «АГРОТРЕЙД-ВИРОБНИЦТВО» АНУЛЬОВАНО наказом Головного управління Держпраці у Харківській області №1538 від 03.09.2019 року.

 • 12Вер

  Дозвіл №913.16.63 від 21.10.2016 року, виданий ТОВ “СИСТЕМИ ПРОГРЕСИВНОЇ ОЧИСТКИ” АНУЛЬОВАНО наказом Головного управління Держпраці у Харківській області №1590 від 10.09.2019 року.

 • 12Вер

  Дозволи №1163.16.63 від 28.12.2016, №1165.16.63 від 28.12.2016, №1168.16.63 від 28.12.2016, №1169.16.63 від 28.12.2016, №1171.16.63 від 28.12.2016, №644.17.63 від 19.08.2017, №337.18.63 від 31.05.2018, видані ТОВ «Спеціалізований «Проектно будівельний монтажний поїзд — 753» АНУЛЬОВАНІ наказом Головного управління Держпраці №1591 від 10.09.2019 року.

 • 12Вер

  IMG_2789-12-09-19-03-18

  Фахівцями Головного управління Держпраці у Харківській області спільно з представниками Головного управління ДПС Харківської області та Пенсійним фондом проведено флешмоб роз’яснювального характеру на території Харківського торгівельного центра «Барабашово» та ТРК «Україна» щодо переваги легального працевлаштування.

  Під час заходу роботодавцям та найманим працівникам, які здійснювали торгівельну діяльність, було роздано листівки, брошури, надано відповіді на проблемні питання та роз’яснено переваги легального працевлаштування.

  Водночас, учасники флешмобу нагадали про відповідальність в разі встановлення факту використання неофіційно оформлених працівників під час проведення інспекційних відвідувань та наголосили на працевлаштуванні таких працівників, щоб в майбутньому не було порушень вимог законодавства про працю  у відповідності з Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №823 «Деякі питання здійсненняIMG_2787-12-09-19-03-18 державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю».

  Без имениIMG_2786-12-09-19-03-18IMG_2784-12-09-19-03-19

 • 12Вер

  IMG_2777-12-09-19-02-39Головним державним інспектором відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму в рамках здійснення превентивних заходів спільно з страховим експертом Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області, проведено семінар-нараду з питань охорони праці на ДП «ГИПРОКОКС».

  Під час семінару спільно з працівниками підприємства розглянуті питання реалізації завдань та функцій, визначених Законами України «Про охорону праці», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», про стан і причини виробничого травматизму в 2019 році.

  Також на зустрічі інспектор Держпраці  відповів на  питання щодо заходів, спрямованих на профілактику виробничого травматизму, дотримання вимог безпеки під час виконання робіт, охорони праці жінок, інвалідів, своєчасне проведення медичних оглядів працівників, навчання з питань охорони праці та інші актуальні питання.