Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 25Вер

  XXLІнспекторами Головного управління Держпраці у Харківській області за колективним  зверненням  працівників акушерсько-фізіологічного відділення та відділення новонароджених  Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті №2 філії «Центр охорони здоров’я»  АТ «Укрзалізниця» була проведена позапланова перевірка дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

  В ході позапланової перевірки інспекторами Управління Держпраці виявлені численні порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці, серед яких – виконання робіт підвищеної небезпеки без оформлення необхідних дозвільних документів (відсутній дозвіл на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки).

  Фахівцями Управління Держпраці було привернуто особливу увагу керівника суб’єкта господарювання щодо недопущення до роботи працівників без належного проведення навчання та інструктажів з охорони праці, що є ключовим фактором попередження виробничого травматизму. Було проведено роз’яснювальну бесіду з керівником та працівниками лікарні щодо вимог нормативно-правових актів з охорони праці та недопущення їх в інших структурних підрозділах лікарні.

  Всі виявлені порушення нормативно – правових актів з охорони праці під час перевірки у Харківській клінічній лікарні на залізничному транспорті №2 філії «Центр охорони здоров’я»  АТ «Укрзалізниця», які потребують виправлення,  були зафіксовані в акті перевірки та зазначені у приписі.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 20:35