Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 24Вер

  2Фахівцями Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Харківській області в рамках соціального партнерства та співпраці на базі Харківського міського центру зайнятості проведено спільний з представниками Харківського обласного центру зайнятості семінар для роботодавців на тему: «Зміни у трудовому законодавстві. Робота за цивільно-правовим договором. Посередництво в працевлаштуванні. Подання звітності».

  У роботі семінару прийняли участь представники таких підприємств, установ та організацій: ТОВ «Пріма Вітторіа», ТОВ «Ворлд-Емігрейшн», ТОВ «Стальспецмонтажзавод», ТОВ «Бісквіт і Кº», ДП «Харківстандартметрологія», Харківський державний політехнічний коледж та інші.

  В ході проведення семінару особливу увагу було зосереджено на необхідності легалізації трудових відносин, недопущення працівників до виконання роботи без належного її оформлення, недопущення фактів підміни фактично існуючих трудових відносин роботодавців з найманими працівниками договорами цивільно – правового характеру, а також фахівцями Держпраці було наголошено на відповідальності та наслідках використання незадекларованої праці, як для працівників, так і для роботодавців.

  Наприкінці семінару фахівцями Головного управління Держпраці у Харківській області були надані вичерпні відповіді на запитання представників підприємств.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 17:29