Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 17Вер

  Головним управлінням Держпраці у Харківській області разом з соціальними партнерами в рамках девізу Міжнародної Організації Праці (МОП) «Безпечне та здорове майбутнє»  (Safety and Health and the future of work) реалізовано та запущено довгостроковий проект — соціальну рекламу «ОХОРОНА ПРАЦІ – ГАРАНТІЯ ЖИТТЯ!» – спрямовану на звернення уваги до проблем охорони та безпеки праці.

  Щодня кожна людина рухається звичним для неї шляхом та починає не зважати на «дрібниці», які її оточують. Ці дрібниці стали невід’ємною частиною нашого життя та увійшли в неї як звичка. Так, спускаючись по сходах, люди тримаються за поручні, не заходять за огорожу на будівельних майданчиках, у метро не стають на край платформи… і таких прикладів нескінченна кількість. Але коли працівник постійно виконує одну й ту саму роботу для нього деталі перестають бути важливими. З метою привернення уваги до гострої проблеми виробничого травматизму на підприємствах, запобігання аварій та нещасних випадків в побуті та на підприємствах Головне управління Держпраці у Харківській області закликає сумлінно та неухильно дотримуватися правил охорони та безпеки праці!

  Вам є що сказати про охорону праці, але Ви не знаєте як? Бажаєте, щоб більше людей почули Ваші думки? Пропонуємо надсилати свої ідеї соціального ролику «ОХОРОНА ПРАЦІ – ГАРАНТІЯ ЖИТТЯ!» будь яким зручним для Вас способом:

  Вікіпедія:

  Соціа́льна рекла́ма (англ. public service announcement) — інформація будь-якого виду, розповсюджена в будь-якій формі, яка спрямована на досягнення суспільно корисних цілей, популяризацію загальнолюдських цінностей і розповсюдження якої не має на меті отримання матеріального прибутку.

   

  Участь в соціальній рекламі взяли:

  Відеооператор: Іван Савчук

  Актори: Олексій Санін (“Стетхем”)                                                                                                                                                                                                             Олексій Дяченко (“Мен”)

  Озвучка: Микола Пазич

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 19:23