Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
  • 12Вер

    IMG_2777-12-09-19-02-39Головним державним інспектором відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму в рамках здійснення превентивних заходів спільно з страховим експертом Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області, проведено семінар-нараду з питань охорони праці на ДП «ГИПРОКОКС».

    Під час семінару спільно з працівниками підприємства розглянуті питання реалізації завдань та функцій, визначених Законами України «Про охорону праці», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», про стан і причини виробничого травматизму в 2019 році.

    Також на зустрічі інспектор Держпраці  відповів на  питання щодо заходів, спрямованих на профілактику виробничого травматизму, дотримання вимог безпеки під час виконання робіт, охорони праці жінок, інвалідів, своєчасне проведення медичних оглядів працівників, навчання з питань охорони праці та інші актуальні питання.

    Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 14:43