Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 11Вер

  DSC_0222З метою реалізації державної політики у сфері охорони праці та згідно з Положенням про Державну службу України з питань праці державний нагляд за веденням робіт по геологічному вивченню надр, їх використанням та охороною, а також використанням і переробкою мінеральної сировини здійснюють територіальні управління.

  Посадовими особами відділу гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Харківській області була проведена позапланова перевірка на ПРАТ «Вовчанський олійноекстракційний завод» з питань розгляду та погодження Плану видобутку та втрат питних підземних вод під час
  розробки родовища «Вовчанське-2».

  В ході проведення позапланової перевірки були надані роз’яснення щодо правильної розробки родовищ підземних вод і охорони їх від псування та передчасного виснаження у відповідності до вимог Кодексу України «Про надра», Водного Кодексу України, законодавчих та нормативно-правових актів.

  Нагадуємо, згідно вимог статті 51 Кодексу України «Про надра» та СОУ 73.1-41-02.05.01:2008 «Питні і технічні підземні води. Підготовка технологічних схем розробки родовищ» розробка родовищ корисних копалин та переробка мінеральної сировини проводяться згідно з затвердженими проектами та планами робіт, правилами технічної експлуатації та охорони надр. Правила технічної експлуатації, проекти і плани розробки родовищ корисних копалин та переробки мінеральної сировини погоджуються користувачами надр з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці, в частині додержання вимог законодавства про надра.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 15:20