Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 09Вер

  IMG_8829

  Інспекторським складом відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки, в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Головного управління Держпраці у Харківській області було проведено черговий семінар з працівниками підприємства ТОВ «Краснокутський агрошляхбуд» на тему: «Безпечне виконання технологічних процесів під час виробництва продуктів нафтопереробки».

  Фахівці Держпраці виділили першочергові завдання у роботі працівників підприємства, зокрема питання охорони праці та попередження виробничого травматизму. Відзначені основні вимоги до системи контролю управління виробничими процесами та необхідність додержуватись діючих законодавчих актів у сфері охорони праці при роботах підвищеної небезпеки, а також  що до допуску до роботи працівників, які пройшли навчання та перевірку знань з питань охорони праці та інших нормативно-правових актів з охорони праці, пройшли медичні огляди під час прийняття на роботу та протягом трудової діяльності (періодичні медичні огляди) та які забезпечені спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими ЗІЗ відповідно до «Мінімальних вимог безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці»,  затвердженних наказом Міністерства соціальної політики України №1804 від 29.11.2018, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2018 р. за                                                                                              № 1494/32946.

                                                                                  Працівникам ТОВ «Краснокутський агрошляхбуд» були доведені основні вимоги до облаштування території

  підприємства та систем контролю управління виробничими процесами, проаналізовані причини відмови у роботі обладнання відповідно до положень Плану локалізації і ліквідації можливих аварій.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 21:34