Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 09Вер

  IMG_20190829_151411Інспекторами Головного управління Держпраці у Харківській області відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки, в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку проведено  семінар з працівниками КП «Салтівське трамвайне депо» в рамках превентивних заходів щодо забезпечення безпеки при роботі міського електричного транспорту (трамваю).

  Під час проведення семінару присутнім доведено вимоги чинних нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки під час виконання робіт з ремонту та обслуговування міського електричного транспорту (трамваю).

  Працівникам акцентовано увагу на дотримання вимог безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки  та експлуатації машин, механізмів устаткування підвищеної небезпеки, в тому числі:

  · порядок організації виконання робіт;

  IMG_20190829_151651

  · видача нарядів – допусків на роботи підвищеної небезпеки;

  · проведення робіт підвищеної небезпеки за розпорядженням;

  · допуск працівників до виконання робіт підвищеної небезпеки;

  · здійснення контролю за проведенням робіт і безпечною експлуатацією машин, механізмів,              устаткування підвищеної небезпеки.

  Всі присутні мали змогу «наживо» поспілкуватися з посадовими особами контролюючого органу та отримати відповіді на питання щодо безпечної організації та проведення робіт.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 19:11