Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 09Вер

  IMG-4d114b45f8eeab5b4008a000371f68ec-VІнспектори відділу нагляду в машинобудуванні, енергетиці, в АПК та СКС Головного Управління Держпраці у Харківській області зустрілися з керівниками та посадовими особами ТОВ «ПРИВАТНІ САДИ».

  З присутніми опрацювали аспекти забезпечення вимог чинного законодавства правил з охорони праці для виноробного виробництва та експлуатації вантажопідіймальних кранів, встановлених на відкритих майданчиках, забезпечення роботодавцями безпечних умов праці, додержання прав працівників відповідно до вимог чинного законодавства у сфері охорони праці, а також запобігання настанню нещасних випадків та аварій на виробництві.

  Також інспектори Держпраці довели дані про зареєстровані нещасні випадки на виробництві, а саме:

  у І кварталі 2019 року в Україні зареєстровано 1 212 (з них 90- смертельно) потерпілих від нещасних випадків на виробництві.

  Щодо видів робіт, під час виконання яких трапляються нещасні випадки, інспектори окремо виділили роботи, пов’язані з експлуатацією вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання, нагадали, що ці види робіт– є роботами підвищеної небезпеки. Окремо під час зустрічі фахівці розглянули основні критерії під час організації та виконання таких видів робіт.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 19:11