Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 06Вер

  DSC_0039Фахівцями відділу гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Харківській області в рамках проведення превентивних заходів у Філії Геофізичне управління «Укргазпромгеофізика» ПАТ «Укргазвидобування», яке здійснює діяльність у сфері інженерінгу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах, проведена виїзна зустріч на об’єкті з капітального ремонту свердловини.

  На зустрічі були розглянуті питання щодо необхідності об’єктивної оцінки умов праці за факторами небезпеки, зумовленої законодавчою нормою України, яка зобов’язує роботодавця інформувати працівників про умови праці на робочому місці, в яких вони здійснюватимуть чи здійснюють трудову діяльність, про всі небезпечні та шкідливі виробничі фактори, що реально чи потенційно можуть впливати на них і спричиняти відповідні негативні наслідки, загрожувати їхньому життю та здоров’ю.

  DSC_0045Геофізичні роботи в газових свердловинах виконуються промислово-геофізичними партіями за договорами, у яких передбачені зобов’язання обох сторін щодо безпечного проведення робіт. Геофізичні дослідження у свердловинах, які перебувають в капітальному ремонті, проводяться згідно замовлень, отриманих від геологічних або технічних служб замовника та узгоджених з Геофізичним управлінням «Укргазпромгеофізика».

  До працівників було доведено інформацію про результати досліджень, проведених в європейських країнах, щодо відсоткової кількості порушень норм охорони праці працівниками на робочому місці. Також було обговорено стан охорони праці на підприємстві, результативність функціонування системи управління охороною праці.

  Фахівцями відділу гірничого нагляду був зроблений аналіз основних причин, що можуть призвести до DSC_0018нещасних випадків при виконання геофізичних робіт. Це складова системи управління охороною праці і як елемент управління ризиками виникнення нещасних випадків на виробництві.
  DSC_0059DSC_0208DSC_0018

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 19:53