Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 22Сер

  Управління Держпраці вчергове проводить семінари для роботодавців

  Фахівцями Управління Держпраці для роботодавців спільно з Харківським міським центром зайнятості проведено семінар в Інформаційно-консультаційному центрі на теми: «Легалізація зайнятості – крок на зустріч Вашим працівникам», «Трудовий договір, вимоги до його оформлення», «Договір цивільно-правового характеру», «Атестація робочих місць за умовами праці», «Медичні огляди працівників».

  У роботі семінару прийняли участь представники: КУ Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці ХОР, ТОВ «Ассістас», ТОВ «Стальспецмонтажзавод», ПАТ ХФЗ «Червона Зірка», ДП «Харківський автомобільний завод», ТОВ «Півот», ФОП Лихчова Г.Д. та інші.

  В ході проведення семінару особливу увагу зосереджено на необхідності легалізації трудових відносин, недопущення працівників до виконання роботи без належного її оформлення, недопущення фактів підміни фактично існуючих трудових відносин роботодавців з найманими працівниками договорами цивільно – правового характеру, наголошено на відповідальності та наслідках використання незадекларованої праці як для працівників так і для роботодавців.

  Розглянуто питання щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці та порядок організації попереднього та періодичного огляду працівників певних категорій відповідно до «Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», затвердженого наказом МОЗ від 21.05.2007 за №246.

  Окрім цього в Консалтинговому центрі Харківського міського центру зайнятості для підприємців, які розпочинають власну справу, проведені консультації щодо додержання законодавства про працю, гігієну праці.

  Цікавили приватних підприємців питання офіційного оформлення трудових відносин, відповідальності роботодавців за незадекларовану працю та її наслідків. Розглядались питання організації робочого процесу та забезпечення належних умов праці.

  Завдяки проведеним заходам присутні мали змогу отримати практичні поради фахівців Управління Держпраці у застосуванні законодавства про працю та санітарного законодавства з розділу гігієни праці.

  Наприкінці фахівцями Управління Держпраці були надані вичерпні відповіді на запитання представників підприємств.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 18:26