Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 13Сер

  Проведено інтерактивний захід у ПДЗОВ «Лісова галявина» Харківського району Харківської області

  Інтерактивний змагально-мотиваційний, інтелектуально-ігровий захід для учнівської молоді відбувся у ПДЗОВ «Лісова галявина» Харківського району Харківської області завдяки фахівцям Головного управління Держпраці у Харківській області та Харківської районної філії ХОЦЗ. Діти дізнались про можливість вибору та отримання актуальних на ринку праці професій, побудову професійної кар’єри, відгадували загадки, грали у профорієнтаційні ігри:  «Хто я?», «Профорієнтаційний калейдоскоп», «Крокодил», «Моделюємо життя».

  Представник Головного управління Держпраці у Харківській області – головний державний інспектор Зубкова Олена – презентувала тему «Захищене і здорове покоління».  Продемонстрована  тема відображає і концентрує увагу на проблемах  у формуванні молодих людей, створенні умов для безпечної праці на підприємствах України.

  «Найчастіше дитячу працю використовують у сфері послуг, промисловості, сільському господарстві, в окремих випадках – на будівництві» – підкреслила головний державний інспектор Зубкова Олена.

  Серед найпоширеніших видів трудової діяльності неповнолітніх: комплексне обслуговування та ремонт будинків, бармени, кухарі, офіціанти, підсобні робітники в сільському господарстві та будівництві, пекарі.

  Забезпечення гідних і безпечних умов праці молоді передбачено в Національній доповіді Уряду України «Цілі сталого розвитку: Україна». У цьому документі визначено показники досягнення цілей сталого національного розвитку до 2030 року. Одна з цілей – гідна праця, її реалізація в інтересах молодого покоління, яку переслідує Головне управління Держпраці у Харківській області.

  Також участь у заході взяли соціальні партнери Головного управління Держпраці у Харківській області. Представник управління соціального захисту населення Харківської райдержадміністрації – заступник начальника відділу з питань праці та зайнятості Пімкіна Оксана ознайомила молодь з правами неповнолітніх у трудових відносинах.

  «Заходи з комплексної профорієнтаційної роботи та інформування молоді дуже важливі для збереження майбутнього трудового потенціалу Харківського району Харківської області» – зазначила директор табору «Лісова Галявина» Масалітіна Юлія.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 13:45