Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 08Сер

  Призупинено проведення роботу медичної комісії лікувально-профілактичного закладу


  За результатами проведених заходів у 2019 року виявлено факти порушення в організації та проведенні медичних оглядів працівників певних категорій по Борівській центральній районній лікарні, а саме відсутність у лікарів, які проводять медичний огляд, відповідної підготовки з профпатології та невідповідність фахового складу медичної комісії визначеним у додатках 4 та 5 «Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21 травня 2007 року № 246.

  За поданням Головного управління Держпраці у Харківській області, рішенням Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної
  адміністрації, призупинено проведення медичних оглядів працівників певних
  категорій медичною комісію Борівської центральної районної лікарні до усунення виявлених порушень.

  Нагадуємо, що своєчасне виявлення ранніх ознак професійного захворювання, збереже повноцінне життя та здоров’я працівника, що є головною цінністю!

  Довідка: метою медичного огляду працівника є визначення стану його здоров’я, зокрема, можливості виконання ним певних трудових обов’язків, своєчасне виявлення гострих чи хронічних професійних захворювань, встановлення у разі необхідності медичних протипоказань щодо здійснення окремих видів робіт.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 14:45