Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 09Сер

  У Харкові проведено заходи з питань протидії торгівлі людьми

  У Харкові за участю фахівців Головного управління Держпраці у Харківській області було проведено дводенний тренінг  “Виявлення, ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми та співпраця з іншими суб`єктами взаємодії у наданні допомоги постраждалим” за ініціативою Міжнародної організації з міграції. Захід організовано Державною службою України з питань праці спільно з Міжнародною організацією міграції для інспекторів праці Харківської, Луганської, Донецької та Дніпропетровської областей.

  Метою подібних заходів є проведення роз’яснювальної роботи серед населення, її поширення та надання комплексної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

  Упродовж перших шести місяців цього року було виявлено понад 200 кримінальних правопорушень, передбачених статтею 149 (Торгівля людьми) Кримінального кодексу України. Серед потерпілих – 98 чоловіків, 67 жінок, троє неповнолітніх та двоє малолітніх  дітей.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 11:45