Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
  • 10Лип

    КВНП-08.11.2017р.-1Понад 35% нещасних випадків у промисловості відноситься до будівництва. До головних причин виробничих травм на будівництві можна віднести: відсутність нагляду за безпечним веденням робіт – до 30%, експлуатація несправного обладнання – 20%, грубе порушення техніки безпеки – 16%, порушення технологічних регламентів, відсутність проектів організації будівництва, проектів виконання робіт та іншої документації або їх неякісна розробка – до 14% випадків.

    Фахівцями відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки, в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Головного управління Держпраці у Харківській області з метою попередження нещасних випадків, пов’язаних з виконанням робіт на висоті, проведено черговий семінар з працівниками АТ «Трест Житлобуд-1» на об’єкті будівництва житлового будинку на вулиці Єлизаветинській, 2Б в м. Харкові.

    Інспекторами відділу було наголошено, що відповідно до Закону України «Про охорону праці», роботодавець зобов’язаний створювати та контролювати безпечні умови праці кожного зі своїх працівників – при цьому відповідальність несуть обидві сторони. Працівники зобов’язані піклуватися не тільки про особисту безпеку і здоров’я, а й про безпеку і здоров’я людей з якими працюють, а також знати і виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, правила поводження із засобами виробництва.

    Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 22:09