Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 08Лип

  IMG_3841Ринковий нагляд і контроль продукції є складовою частиною системи технічного регулювання, спрямований на забезпечення відповідності продукції загальній вимозі щодо безпечності продукції, що вже перебуває в обігу на ринку.

  За ініціативою фахівців Головного управління Держпраці у Харківській області в рамках співпраці з ДП «Східний ЕТЦ» було проведено семінар з суб’єктами господарювання Харківщини на тему: «Вимоги чинного законодавства з питань ринкового нагляду».

  Під час семінару  розглядались основні вимоги Технічних регламентів щодо окремих видів продукції та обговорювалися проблемні питання, що виникають під час здійснення перевірок з питань державного ринкового нагляду. З суб’єктами господарювання проведено роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання вимог чинного законодавства у сфері ринкового нагляду та відповідальності розповсюджувачів продукції за реалізацію на ринку продукції неналежної якості.

  Ефективність заходів ринкового нагляду характеризується не тільки кількістю перевірок або штрафів, а й кількістю виявленої продукції, що становить ризик.

  Зазначений захід проведено з метою запобігання  та оперативного реагування щодо порушення суб’єктами господарювання вимог законодавства про захист прав споживачів.

  Відповідно до статті 7 Закону України “Про загальну безпечність нехарчової продукції” споживачі (користувачі) мають право звертатися до органів державного ринкового нагляду за захистом порушеного права на безпечність продукції. Звернення громадян повинні бути оформлені відповідно до статті 5 Закону України „Про звернення громадян”.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 22:34