Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 05Лип

  DSC_0004Відділом з питань застрахованих осіб Головного управління Держпраці у Харківській області для роботодавців міста Харкова у Консалтинговому центрі Харківського міського центру зайнятості проведено консультації з питань додержання законодавства про працю.

  Увагу роботодавців зосереджено на особливостях використання праці осіб, що потребують додаткового соціального захисту, зокрема праці жінок, гарантій при прийнятті на роботу та забороні звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей, одиноких матерів з ініціативи власника або уповноваженого ним органу, обов’язковості працевлаштування зазначених жінок у випадках їх звільнення після закінчення строкового договору  та повної ліквідації підприємства.

  Також були розглянуті гарантії для працівників на час виконання державних або громадських обов’язків, збереження за ними місця роботи, посади і середнього заробітку,  дотримання процедури розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу,  у тому числі у зв’язку з неможливістю продовжувати працівником роботу за станом здоров’я.

  Представникам роботодавців, приватним підприємцям надані вичерпні відповіді на поставлені питання та практичні поради з питань додержання законодавства про працю.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 17:50