Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 04Лип

  sud-1Другий апеляційний адміністративний суд підтримав правову позицію Головного управління Держпраці  у Харківській області та визнав законною постанову про накладення штрафу на суб’єкта господарювання ФОП Лютий М.М. за використання праці найманих працівників без належного оформлення трудових відносин.

  Так, інспекторами праці в липні 2018 року було проведено інспекційне відвідування фітнес-клубу «Fitline» та встановлено, що чотири особи без належного оформлення трудових відносин надавали на користь суб’єкта господарювання послуги  фітнес-тренерів.

  Під час судового розгляду суб’єкт господарювання наголошував, що встановлені особи на підставі договорів цивільно-правового характеру орендують робоче місце для провадження незалежної професійної діяльності.

  Суд апеляційної інстанції підтримав правову позицію Головного управління Держпраці у Харківській області відносно того, що діюче законодавство забороняє вчиняти дії, спрямовані на приховування трудових відносин.

  Таким чином, суб’єкту господарювання доведеться сплати штраф у розмірі 670140 (шістсот сімдесят тисяч сто сорок) гривень до Державного бюджету України за порушення  вимог частини 3 статті 24 КЗпП України.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 17:23