Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 03Лип

  IMG_8842За участю фахівців відділу гірничого нагляду Головного управління  Держпраці у Харківській області  відбулося засідання комісії по введенню  в експлуатацію мобільної бурової установки XJ 650 для проведення капітального ремонту свердловини № 52 Коломацького газоконденсатного родовища що знаходиться поблизу с. Сніжків Валківського району, Харківської області.

  Роботи з капітального ремонту свердловини проводить товариство з обмеженою відповідальністю «ЦЗЯНЬЄ Україна» яке має міжнародній досвід у даній галузі.

  Участь в комісії представників Держпраці  для введення змонтованого підйомника в роботу  відбувається після повної готовності підйомника до початку виконання робіт та за наявності укомплектованої бригади з капітального ремонту свердловини.

  Фахівці ГУ Держпраці також провели бесіду з працівниками та відповіли на їхні запитання щодо конкретного порядку виконання окремих робіт з урахуванням специфіки та використання обладнання іноземного IMG_8840виробництва.

  IMG_8838

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 19:15