Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 12Чер

  yzobrazhenye_viber_2019-06-12_11-47-43-2Меморандум підписали Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега та Голова Національної служби посередництва і примирення Олександр Окіс.

  У рамках Меморандуму співпраця сторін передбачає взаємодію Держпраці та НСПП щодо формування сприятливого середовища на ринку праці, забезпечення реалізації державної політики з питань контролю за додержанням законодавства про працю юридичними та фізичними особами, які використовують найману працю, а також забезпечення захисту конституційних прав та інтересів громадян, підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин, сприяння розвитку соціального діалогу в Україні.

  У своїй промові Роман Чернега підкреслив: «За багаторічний досвід спільної роботи в історії наших служб вже є вагомі здобутки. Адже ми неодноразово скеровували наші спільні зусилля для вирішення питань щодо соціально-економічних та трудових прав громадян, відстоювання інтересів держави». Очільник Держпраці також зазначив, що взаємодія служб сприятиме координації спільних дій в досягненні мети Меморандуму.

  Після підписання Меморандуму  Олександр Окіс за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічної стабільності в державі, сприяння розвитку соціального діалогу, нагородив Романа Чернегу відомчою заохочувальною відзнакою Національної служби посередництва і примирення  – нагрудним знаком «За заслуги».

  Голова Держпраці подякував та зазначив, що ця нагорода є спільною для всієї Державної служби України з питань праці.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 13:47