Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 11Чер

  e6fcd5fe-aa1e-41e8-a6b4-14107369336aОхорона прав неповнолітніх, зокрема, захист їх трудових прав, є одним з найважливіших питань у суспільстві.

  Головним управлінням Держпраці у Харківській області в рамках Угоди про співпрацю із Харківським обласним центром зайнятості, Службою у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації, налагоджено систематичне взаємне інформування про підприємства, на яких використовується праця неповнолітніх.

  Більшість неповнолітніх влаштовуючись на роботу не знають про те, що вони наділені законодавством спеціальним комплексом прав, і деякі роботодавці цим користуються.

  Фахівцями ГУ Держпраці у Харківській області постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота для роботодавців, батьків та їх дітей з питань чинного законодавства при використанні праці неповнолітніх.

  Знання цих прав та пільг зможе забезпечити гідні умови праці неповнолітнього в трудових відносинах із роботодавцем.

  На органи місцевого самоврядування покладаються завдання щодо затвердження програм працевлаштування випускників загальноосвітніх шкіл, квоти робочих місць для працевлаштування молоді та забезпечення їх виконання всіма підприємствами, установами, організаціями.

   Що треба знати при працевлаштуванні неповнолітніх осіб 

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 14:35