Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
  • 10Чер

    IMG-20190607-WA0000 (1)Фахівці відділу гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Харківській області взяли участь у роботі комісії з приймання бурової установки після монтажу на ТОВ «БЕЙКЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНА» Мелихівского газоконденсатного родовища. Для введення бурової установки в роботу була проведена робоча нарада за участю уповноважених представників суб’єкта господарювання, керівного та інженерно-технічного складу бурового майданчику підприємства, яке виконує роботи з буріння свердловин на території Харківської області.

    Під час наради розглядались питання якості розробки проектної документації на спорудження свердловин, необхідності проведення експертиз цієї документації відповідно до вимог чинного законодавства. Увагу керівного та інженерно-технічного складу бурового майданчику було звернуто на необхідність дотримання правил безпеки при проведенні робіт з підвищеною небезпекою, виконання вимог плану локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій, інструкцій з охорони праці, технологічної документації підприємств-виробників під час монтажу обладнання бурової.

    Фахівці ГУ Держпраці також провели бесіду з працівниками та відповіли на їхні запитання щодо конкретного порядку виконання окремих робіт з урахуванням специфіки та використання обладнання іноземного виробництва.

    Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 18:19