Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 07Чер

  5d60316faff669887e7397147d10fc7ded433ffaВідділом гірничого нагляду  на виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо контролю підготовки оздоровчої кампанії у 2019 році та окремого доручення Заступника Голови  Державної служби з питань праці Ігоря Шумелюка від 15.05.2019 № 4088/5.4-19 були проведені перевірки дотримання  вимог законодавства про охорону праці у закладах оздоровлення та відпочинку дітей.

  Під час проведеннIMG-20190606-WA0001я перевірок Балаклійського позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ОЛІМПІЯ», Комунального підприємства «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «ОРЛЯТКО» та Санаторію-профілакторію «Факел»    газопромислового управління «Шебелинкагазвидобування» фахівцями відділу  була надана методична допомога посадовим особам закладів щодо організації працевлаштування новоприйнятих працівників та їх навчання з питань охорони праці,  організації безпечного виконання робіт для працівників їдалень та вимоги з безпечної експлуатації технологічного обладнання, безпечної експлуатації електрогосподарства. На даний час  фахівцями Головного управління Держпраці  у Харківській області продовжуються позапланові перевірки дитячих закладів  оздоровлення і відпочинку по регіону.

  Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку з метою пропаганди безпечних методів роботи та запобіганню нещасних випадків, створення на підприємствах безпечних умов  праці та  попередження виробничого травматизму проведено черговий семінар на підприємстві транспортної галузі  – ПП «Короткий С.С.». Під час семінару присутнім було доведено інформацію щодо організації безпечного проведення робіт під час експлуатації вантажопідіймальних кранів та безпечного виконання робіт під час ремонту автотранспортних засобів. Особлива увага була приділена питанням:

  • виконання обов’язків особами, відповідальними за безпечне проведення робіт під час експлуатації вантажопідіймальних кранів;
  • організація та безпечне виконання робіт вантажопідіймальними кранами;
  • безпечне виконання робіт з електроінструментом та пристроями.

  Присутні на нараді змогли отримати відповіді на нагальні питання, які пов’язані з організацією та проведенням робіт, вичерпну консультацію фахівців Управління Держпраці щодо застосування та виконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці у зазначеній галузі.

  Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці  було проведено семінар з працівниками «Зміївська теплова електростанція ПАТ «Центренерго», який було спрямовано на профілактику  виробничого травматизму на виробництві та впровадження ризикоорієнтованого підходу. Під час проведення семінару були розглянуті питання щодо функціонування системи управління охороною праці на підприємстві, організації проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, експлуатації обладнання підвищеної небезпеки, стану охорони праці та промислової безпеки при проведенні робіт з підвищеною небезпекою.

  учбово-навчальний центр Зміївська теплова електростанція ПАТ «Центренерго»

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 21:14