Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
  • 03Чер

    Істок фото 2Інспекторським складом відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Харківській області було проведено семінар з працівниками підприємства ТОВ «НВП ІСТОК» на тему: Безпечне виконання технологічних процесів під час виробництва продуктів нафтопереробки.

    Фахівцями відділу було вказано на першочергові завдання у роботі фахівців підприємства з охорони праці, зокрема, це – питання охорони праці, попередження виробничого травматизму та формування культури охорони праці. Проаналізували актуальні зміни, що відбулися у нормативно – правовій базі з охорони праці. Було обговорено питання нових підходів до удосконалення системи управління охороною праці на підприємстві.

    При виконанні технологічних процесів під час виробництва продуктів нафтопереробки допускаються працівники, які пройшли навчання та перевірку знань з питань охорони праці відповідних нормативно-правових актів з охорони праці, пройшли медичні огляди під час прийняття на роботу та протягом трудової діяльності та які забезпечені спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту (ЗІЗ) відповідно до вимог Положення № 53 від 24.03.2008 «Про порядок забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту»

    Автор: expert, 16:32