Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 03Чер

  IMG_6610Інспектором відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та  зв’язку Зайцевим Ю.В., проведено  семінари у  Виробничому підрозділі «Локомотивне депо Куп’янськ» регіональної філії «Південна залізниця»,    на тему: «Правила охорони праці під час технічного обслуговування локомотивів».

  Під час проведення семінару були розглянуті  вимоги до безпечного виконання робіт під час технічного обслуговування локомотивів.

  Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Куп’янськ» забезпечує обслуговування заданих розмірів руху вантажних та  пасажирських поїздів та виконання господарчої роботи на дільницях обслуговування при безумовному забезпеченні безпеки руху та дотримання вимог охорони праці,   виконує ремонти та технічні обслуговування як для власного парку так і електровозам інших депо регіональної філії «Південна залізниця».

  Довідка:

  Виробничий  підрозділ «Локомотивне депо Куп’янськ» є основним депо І категорії з чисельністю працюючих 1002 працівника. На роботі зі шкідливими та важкими умовами праці зайнято 480 працівників. До складу виробничого підрозділу «Локомотивне депо Куп’янськ» входить 35 цехів та відділень.

  В семінарах прийняли участь 177  працівників.

  IMG_6603 IMG_6601IMG_6609

  Автор: expert, 09:26