Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 31Тра

  фотоНа виконання доручення Прем’єр Міністра України до листа Міністерства Соціальної політики про підготовку оздоровчої компанії у 2019 році членами обласного штабу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році, 29 травня у будинку Рад під головуванням заступника губернатора Бабічева А.В. та за участю першого заступника начальника Головного Управління Держпраці у Харківській області Гевояном В.С. та начальника відділу нагляду в АПК та СКС Халіна С.В. відбулась нарада з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.

  Обговорили стан готовності до літної оздоровчої компанії 2019 року, проблемні питання та хід підготовки щодо їх усунення. Цього року планується оздоровити понад 160 тисяч дітей, у тому числі соціально незахищених категорій малят по всій Харківській області.

  Також затвердили необхідність проведення комплексних перевірок міжвідомчими комісіями дитячих закладів оздоровлення та відпочинку,розташованих на території району(міста) незалежно від форми власності та підпорядкування, перед початком кожної оздоровчої зміни, а також у разі повідомлення про порушення умов перебування дітей у таких закладах.

  Обговорили необхідність рекомендувати міським головам міст обласного значення, керівникам об’єднаних територіальних громад провести аналогічну роботу. У разі виникнення надзвичайної ситуації невідкладно інформувати районну державну адміністрацію, Управління у справах молоді та спорту ХОДА та Головне Управління Держпраці в Харківській області.

  Здоров’я та відпочинок дітей є пріоритетним завданням для усіх відповідальних структур та служб  Харківської області для підготовки відпочинку та оздоровлення дітей.  Керівництво Головного Управління Держпраці у Харківській області буде і надалі контролювати та звертати увагу на сурове дотримання нормативно правових актів охорони праці та стану їх підготовки за для безпеки життя та здоров’я дітей.

  Фахівці Держпраці Харківщини будуть надалі контролювати та надавати  консультативну допомогу з питань охорони праці та проводити роз’яснювальну роботу щодо підготовки дитячих оздоровчих закладів для безпечного їх функціонування в літній період. Працівники ГУ Держпраці В Харківській області будуть і надалі брати участь у засіданнях регіональних штабів з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.

   

   

   

   

  Автор: expert, 15:20