Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 30Тра

  Сахнощинський РВ АТ ХарківобленероГоловним державним інспектором  була проведена зустріч із колективом енергослужби Сахнощинський РВ АТ «Харківобленерго» щодо превентивних заходів по зменшенню виробничого травматизму на виробництві, виконання вимог « Правил експлу-атації електрозахисних засобів». Особливу увагу  було звернено на виконання робітниками підрозділу вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, а саме:

  1. Застосовування електрозахисних засобів тільки за їх призначенням;
  2. Забезпечення електротехнічних працівників засобами захисту;
  3. Застосування робітниками під час виконання робіт в електроустановках випробуваних електрозахисних засобів
  4. Ведення обліку і зберігання засобів захисту;

  Відмічено контроль керівника за своєчасним проведенням випробування засобів захисту Було зазначено:

  1.Електрозахисні засоби застосовуються в закритих електроустановках без будь-яких погодних обмежень, а у відкритих електроустановках і на повітряних лініях тільки в суху погоду, за відсутності наморозі, мряки, опадів. Просто неба в сиру погоду застосовуються засоби захисту спеціальної конструкції, призначені для виконання робіт за таких умов.

  1. Виконувати роботи в електроустановках з використанням діелектричних штанг, кліщів і подібних їм інших засобів захисту необхідно з землі, підлоги або безпечних стійких інвентарних конструкцій — стаціонарних чи пересувних площадок, з драбин тощо, які за конструкцією мають відповідати чинним технічним умовам на їх виготовлення. Забороняється використовувати для таких цілей випадкові підручні засоби — ящики, бочки і т.ін.

  Автор: expert, 15:15