Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 30Тра

  3З 28 по 30 травня 2019 року в м.Києві , за ініціативи Державної служби України з питань праці, розпочата VII Міжнародна конференція «Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками», в якій взяли участь голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега, начальник Головного управління Держпраці у Харківський області Володимир Рожанський, начальник управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Харківській області Дмитро Гринь, головний редактор журналу «Охорона праці» Дмитро Матвійчук. Також, у заході брали участь Генеральний директор Директорату норм та стандартів гідної праці Міністерства соціальної політики України Юрій Кузовий, директор ДУ «Інститут медицини праці ім. Ю.І. Кундієва НАМН України» Володимир Чернюк, менеджер Проекту ЄС-МОП Антоніу Сантуш, фахівці Держпраці, представники євросоюзу голова департаменту нещасних випадків на виробництві та професійних хвороб Державної інспекції праці Литви Сауліус Балкіунас, Єва Ловіска (Національна інспекція праці Польша). До VII Міжнародної конференції через онлайн трансляцію долучився і представник компанії ІSSA Mining Гельмут Енес.

  Метою конференції є узагальнення міжнародного досвіду упровадження найкращих світових практик з охорони праці на підприємствах, висвітлення особливостей імплементації Конвенції МОП і Європейських директив з безпеки та гігієни праці в Україні та вивчення світового досвіду організації інспекційних і профілактичних заходів на підприємствах з діючою системою управління ризиками.

   

  1 2

  Автор: expert, 15:30