Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 21Тра

  prosrochenyj-pasportГоловним управлінням Держпраці у Харківській області проведено ряд інспекційних відвідувань під час яких було виявлено 29 нелегально працевлаштованих робітників на підприємствах Харківщини.

  Так в громадській організації, яка займається наданням фізично – оздоровчих послуг використовувалась праця 10 робітників без офіційного працевлаштування.

  На товаристві з обмеженою відповідальністю з переробки фруктів та овочів виявлено 9 неоформлених працівників.

  У фізичній особі – підприємця, яка здійснює діяльність у сфері громадського харчування було задіяно 5 працівників без належного оформлення трудових відносин.

  У фізичній особі – підприємця, яка здійснює діяльність у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування та тютюновими виробами було задіяно 1 працівника без належного оформлення трудових відносин.

  На товаристві з обмеженою відповідальністю, яке займається будівництвом, виконувались роботи підвищеної небезпеки з використанням 4 нелегально працевлаштованих робітників.

  За результатами інспекційних відвідувань, уповноваженими особами Головного управління Держпраці розглянуто справи та винесено постанови щодо накладення штрафних санкцій на загальну суму понад 3,6 млн гривень!

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 12:41