Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 14Тра

  IMG-211814 травня відбулись збори членів первинної організації профспілки працівників соціальної сфери України Головного управління Держпраці у Харківській області.

  В зборах колективу взяли участь начальник Головного управління Володимир Рожанський, перший заступник начальника Вадим Гевоян, заступник начальника Олена Петренко, начальники управлінь, керівники відділів та фахівці ГУ Держпраці у Харківській області.

  На порядку денному було розглянуто питання стосовно обрання нового голови профкому ГУ Держпраці. Так члени профспілки одноголосно обрали головою профкому Вікторію Ткаченко – головного державного інспектора ГУ Держпраці у Харківській області.

  Володимир Рожанський привітав Вікторію Ткаченко з цією подією: «…наш колектив омолоджується… Вітаємо всіх з обранням нового голови профспілки. Бажаю новому голові не тільки тримати задану попередником планку, а і  досягати нових успіхів у профспілковій діяльності».

  Також під час заходу було обрано нових членів профспілки: Оксану Горстку, Анастасію Канцедал та Миколу Рябкова.

  Володимир Рожанський подякував Олені Цвєтковій за плідну роботу у профспілці та побажав подальших успіхів на новій посаді у відділі розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму.

  Наприкінці зустрічі новообраний голова профспілки Вікторія Ткаченко виразила свою вдячність колективу за довіру: «Я буду всіляко підтримувати колектив управління на цій посаді  та розвивати профспілкову діяльність».

  IMG-2160IMG-2134

  Автор: Сектор взаємодії зі ЗМІ, 17:45