Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 17Кві

  IMG-9132В рамках Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається щорічно 28 квітня, під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці» відбулося підписання двосторонньої Угоди  «Про співпрацю між Головним управлінням Держпраці у Харківській області  та Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області».

  Угоду підписано начальником Головного управління Держпраці у Харківській області Володимиром Рожанським та начальником Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області Олександром Буланим.

  Предметом Угоди є взаємодія і співпраця між управліннями, виходячи із основних завдань, покладених на них у межах їх компетенції прав і повноважень, спрямованих на реалізацію державної політики у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, виявлення порушень законодавства, вжиття заходів до усунення порушень, проведення профілактичної роботи щодо їхIMG-9179 попередження.

  Одними із основних напрямків співпраці стало узгодження дій, висновків і пропозицій під час спільного розслідування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, з метою забезпечення їх об’єктивності, правильності визначення причин, розроблення профілактичних заходів та організація своєчасного та об’єктивного розслідування нещасних випадків на виробництві, їх документального оформлення, ведення обліку, виконання заходів з усунення причин їх виникнення.

  IMG-9195

  Автор: Сектор взаємодії зі ЗМІ, 12:12