Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 16Кві

  SAVE_20190415_172528Фахівцями Головного управління Держпраці у Харківській області проведено планову виїзну перевірку суб’єкта господарювання, який розповсюджує засоби індивідуального захисту. Під час перевірки були виявлені порушення вимог Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та Технічного регламенту засобів індивідуального захисту. А саме виявлено, що засоби індивідуального захисту, які підлягали реалізації, не були промарковані знаком відповідності згідно Технічного регламенту засобів індивідуального захисту.

  За виявлені порушення фахівцями ГУ Держпраці розглянуто адміністративну справу відносно фізичної особи-підприємця та розглядається питання про притягнення до адміністративної відповідальності.

  Одночасно, фізичній особі-підприємцю та працівникам були роз’яснені основні вимоги Закону України від 02.12.2010 № 2735-VI «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», Закону України від 02.12.2010 № 2736-VI «Про загальну безпечність нехарчової продукції», та інші нормативні акти.

   

   

  Автор: Сектор взаємодії зі ЗМІ, 12:21