Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 12Кві
  семінар з керівниками освітніх закладів - директорами шкіл та дитячих садків Пісочінської ОТГ

  семінар з керівниками освітніх закладів – директорами шкіл та дитячих садків Пісочінської ОТГ

  Державними інспекторами Головного управління Держпраці у Харківській області було проведено ряд семінарів на підприємствах Харкова та Харківської області, темою яких стала причини і стан виробничого травматизму.

  Інспектором відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму спільно з представниками Управління соціального захисту населення Харківської райдержадміністрації та Харківського відділення Фонду соціального страхування України в Харківській області проведено семінар з керівниками освітніх закладів – директорами шкіл та дитячих садків Пісочінської ОТГ на тему: «Про стан і причини виробничого травматизму в 2018 році та з початку 2019 року, у тому числі, в житлово-комунальному господарстві, заходи щодо його профілактики». Було висвітлено питання дотримання вимог безпеки під час виконання робіт, порядок атестації робочих місць, охорона праці жінок, інвалідів, своєчасне проведення медичних оглядів працівників, навчання з питань охорони праці та інші актуальні питання.

  Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці у зв’язку з нещасним випадком зі смертельним наслідком, що стався у березні 2019 року, з працівником КП «Харківські теплові мережі» у структурних підрозділах з працівниками КП «Інформаційно-технічний центр» проведено семінар на тему: «Превентивні заходи щодо зменшення виробничого травматизму на

  з працівниками КП «Інформаційно-технічний центр»

  з працівниками КП «Інформаційно-технічний центр»

  виробництві». Під час проведення заходу було звернено увагу на виконання нормативно-правових актів з охорони праці та впровадження ризикоорієнтованого підходу.

  Також проведено семінар в виробничому цеху ТОВ «Будліт» на теми: «Превентивні заходи щодо зменшення виробничого травматизму на виробництві» та виконання вимог «Правил охорони праці під час роботи з інструментом та приладами», «Правил охорони праці у ливарному виробництві». Під час проведення заходу було звернено увагу на виконання нормативно-правових актів з охорони праці під час роботи на обладнанні ливарної промисловості, а саме при експлуатації індукційних печей. Посадовим особам підрозділу вказано на впровадження ризикоорієнтованого підходу під час проведення роботи, а також своєчасне та якісне проведення з робітниками усіх видів інструктажу з питань охорони праці та недопущення до роботи робітників зайнятих на роботах з підвищеною небезпекою, які своєчасно не пройшли щорічне спеціальне навчання та перевірку знань з охорони праці.

  Відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки у зв’язку з нещасним випадком на підприємстві КП “Харківводоканал”, внаслідок якого загинув слюсар АВР та був травмований електрогазозварник, було проведено позапланову

  захід в виробничому цеху ТОВ «Будліт»

  захід в виробничому цеху ТОВ «Будліт»

  перевірку. Під час перевірки виявлено порушення нормативно правових актів з охорони праці. Фахівцями відділу проведено семінар-нараду, під час якої розглянуто всі порушення та проведено роз’яснювальну роботу щодо недопущення їх в подальшій діяльності. Також під час проведення семінар-наради було розглянуто переваги сучасної системи управління гігієни та безпеки праці на основі керування ризиками та вимоги нового стандарту ISO 45001:2018, які в першу чергу направлені на запобігання настання нещасного випадку та зменшення імовірності травмування працюючих.

  Інспектором відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку проведено семінар на будівельних майданчиках АТ «Трест Житлобуд-1». На семінарі звернено увагу на створення безпечних умов під час виконання робіт на висоті.

  На ТОВ «Стальспецмонтаж Завод» проведено семінар на тему охорона праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів. На заході розглядалися питання останніх змін у законодавстві, «Системи управління гігієни та безпеки праці (ГіБП) на основі керування ризиками. Вимоги стандарту ISO 45001:2018», обслуговування та безпечна експлуатація вантажопідіймальних

  КП “Харківводоканал”

  КП “Харківводоканал”

  кранів, вимоги законодавства щодо проходження технічних оглядів, експертних висновків. Під час заходу працівникам та керівництву підприємства було нагадано про важливість проходження спеціального навчання з охорони праці та персональну відповідальність за безпечне виконання робіт та безаварійну роботу.

  Можливість діалогу представників контролюючого органу безпосередньо з працюючими на підприємстві значною мірою впливає на підвищення рівня обізнаності та відповідальності працівників з питань додержання вимог охорони праці в процесі трудової діяльності.

  семінар на будівельних майданчиках АТ «Трест Житлобуд-1»

  семінар на будівельних майданчиках АТ «Трест Житлобуд-1»

  зустріч на ТОВ «Стальспецмонтаж Завод»

  зустріч на ТОВ «Стальспецмонтаж Завод»

  Автор: Сектор взаємодії зі ЗМІ, 14:05