Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 04Бер

  IMG-3865Інспекторським складом відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Харківській області був проведений семінар з працівниками підприємства ТОВ «Петроком« на тему «Безпечне виконання процесів під час роздрібної торгівлі паливом»

  Автомобільне пальне належить до горючих і легкозаймистих речовин. Тому необхідно створити умови для того, щоб унеможливити виникнення пожежі на Автозаправній станції (АЗС).

  Відповідальність за забезпечення пожежної безпеки та виконання нормативно-правових актів з питань охорони праці АЗС несуть їх власники  відповідно до чинного законодавства. Для працівників повинна бути розроблена і затверджена керівником Інструкція з Охорони праці та Інструкція про заходи пожежної безпеки на АЗС.

  Фахівці відділу нагадали керівникам суб’єкту господарюванню про  допуск до виконання робіт підвищеної небезпеки лише працівників, що пройшли обов’язкове спеціальне навчання по нормативно-правовим актам з охорони праці та за програмою пожежно-технічного мінімуму і мають про це посвідчення,тих, що пройшли медичні огляди під час прийняття на роботу, а також протягом трудової діяльності, забезпечені спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту (ЗІЗ) відповідно до вимог Положення № 53 від 24.03.2008 «Про порядок забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту».

  Автор: Сектор взаємодії зі ЗМІ, 09:11