Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 07Лют

  IMG_E193607.02.19 року підписано двосторонню Угоду про співпрацю між Головним управлінням Держпраці у Харківській області та Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області.

  Угода підписана начальником Головного управління Держпраці у Харківській області Володимиром Рожанським та начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяни Єгорової-Луценко.

  Основна мета Угоди – взаємодія між управлінням Держпраці та Харківською юстицією у напрямі організації та проведенні спільних заходів, спрямованих на вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками, зокрема особами, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду (інших органів), в тому числі заборгованість із сплати аліментів, та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

  IMG_1819На державному рівні співпрацю було закріплено у Меморандумі між Державною службою України з питань праці та Міністерством юстиції для забезпечення реалізацій державної політики з питань контролю за додержанням законодавства про працю.

  IMG_1942

  IMG_E1967IMG_2001

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 14:20