Шановний відвідувачу. Це стара версія сайту за станом на 25 вересня 2019 року. Нова версія сайту знаходиться за адресою www.kh.dsp.gov.ua
 • 09Лис

  prosrochenyj-pasportГоловним управлінням Держпраці у Харківській області проведено ряд інспекційних відвідувань, під час яких було виявлено нелегально працевлаштованих робітників на підприємствах Харківщини.

  В приватному підприємстві , яке займається будівництвом, було виявлено 4 працівника «нелегала».

  Також у  фізичної особи – підприємця,  було допущено до виконання робіт в будівельній галузі – 12 працівників без офіційного працевлаштування.

  За результатами інспекційних відвідувань, Головним управлінням розглянуто справи та винесено постанови щодо накладення штрафних санкцій на загальну суму майже 1,8 млн.  гривень!

  Держпраці нагадує!

  1. За одного найманого працівника без належного оформлення трудових відносин передбачено штраф у розмірі 30 мінімальних заробітних плат, тобто 111 690 гривень.
  1. Працівники, які працюють без офіційного оформлення трудових відносин з роботодавцем – соціально незахищені: не отримають державних соціальних гарантій та не отримають належного відшкодування заподіяної шкоди в результаті виробничої травми або професійного захворювання.

  Отже звертаємо увагу роботодавців,  краще одразу все зробити так як того вимагає чинне законодавство, чим сплачувати штрафні санкції за своє байдуже ставлення до працівників.

  Автор: Сектор взаємодії зі ЗМІ, 17:21