• 30Вер

    Питання-відповідь

    Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 15:25

  • Запитань: 205

    WP_Cloudy
    1. Елгуджа коментує:

      1.Какой порядок установки охранной сигнализации в учреждении?
      2.Как должно соблюдаться техника безопасности при монтаже охранной сигнализации в учреждении?
      3.Учитываются ли существующие инженерные сети при монтаже охранной сигнализации?

    2. Ірина коментує:

      Де проходять навчання з охорони праці, пожежної та техногенної безпеки директори та завгоспи шкіл?

      • ГУ Держпраці у Харківській області коментує:

        Згідно з Типовим положенням про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05), затвердженим Наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 року за №15, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2005 року за №231/10511, у розділі V, п.5.1.,5.3. зазначено, що керівники підприємств чисельністю менше 1000 працівників, керівники служб охорони праці, члени комісій з перевірки знань з питань охорони праці підприємств (крім членів комісій окремих структурних підрозділів) проходять навчання з питань охорони праці у навчальних центрах або галузевих навчальних центрах.
        Перелік навчальних центрів та галузевих навчальних центрів можна знайти у Інтернет мережі.

    Ваше запитання:

    Увага: Коментарі модеруються, і це може викликати затримку їх публікації. Відправляти коментар заново не потрібно.