• 30Вер

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 15:25

 • Запитань: 316

  WP_Cloudy
  1. Ольга коментує:

   Перепрошую. У Класифікаторі професій конкретно даної посади немає. Проте, повторюся, ця посада- ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ-ЗАВІДУВАЧ СЕКТОРУ зузстрічається на сайтах в багатьох держ установах, держ.службах та в органах самоврядування В БАГАТЬОХ ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ, зокрема, Фонд нещасних випадків, Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та міськрад, Управління Держгеокадастру.
   Отже, дуже прошу конкретизувати Вашу відповідь, чи можливо включенння до штатного розпису посади з подвійною назвою, враховуючи Додатки Б,В Класифікатора, а саме- “ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ – ЗАВІДУВАЧ СЕКТОРУ” ? Дякую.

  2. Наталія коментує:

   який спеціальний одяг, спеціальне взуття та засоби індивідуального захисту обовязкові для водія службового легкового автотранспорту

   • ГУ Держпраці у Харківській області коментує:

    Шановна Наталіє!
    У відповідності до чинного НПАОП 0.00-1.62-12 «Правила охорони праці на автомобільному транспорті» (далі – Правила), забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту (далі – ЗІЗ) здійснюється відповідно до вимог Положення про порядок забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту, затвердженого наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 24 березня 2008 року № 53, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 травня 2008 року за № 446/15137 (НПАОП 0.00-4.01-08).
    При цьому, зазначено (п.2.6. розділу ІІ Правил), що видача спеціального одягу, спеціального взуття та інших ЗІЗ працівникам здійснюється відповідно до вимог Типових Норм безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам автомобільного транспорту, затверджених наказом Комітету по нагляду за охороною праці України від 20 жовтня 1998 року № 207, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 4 січня 1999 року за № 1/3294, та Норм безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам загальних професій різних галузей промисловості, затверджених наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 16 квітня 2009 року № 62, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 12 травня 2009 року за № 424/16440.
    Типові Норми безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам автомобільного транспорту, втратили чинність на підставі Наказу Міністерства соціальної політики від 27.10.2016 № 1231.
    Згідно з «Нормами безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам загальних професій різних галузей промисловості», видачу спецодягу, спецвзуття та інших засобів індивідуального захисту водію службового легкового автотранспорту не передбачено.

  Ваше запитання:

  Увага: Коментарі модеруються, і це може викликати затримку їх публікації. Відправляти коментар заново не потрібно.