• 30Вер

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 15:25

 • Запитань: 449

  WP_Cloudy
  1. Аноним коментує:

   На ПАО “Завод Южкабель” директор заставляет ИТР рыть траншею в свободное от работы время, зимой ИТР без страховки сбивали, с окон своих кабинетов, сосульки с крыши. Также практикуется практика уборки листьев и покос травы на территории предприятия без дополнительной оплаты. Законно ли это? Прошу ВАС отреагировать.

   • ГУ Держпраці у Харківській області коментує:

    Доброго дня!
    Ваше звернення щодо можливого порушення законодавства про працю керівництвом ПАО «Завод Южкабель» розглянуто Головним управлінням Держпраці у Харківській області в межах наданих повноважень.
    Згідно статті 1 Закону України «Про звернення громадян» громадяни мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально – економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.
    Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян» звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену особу, якщо її повноваження оформленні відповідно до чинного законодавства.
    У зв’язку з тим, що в зверненні відсутні ПІБ заявника, його юридична чи поштова адреса, звернення є анонімним, у Головного управління Держпраці у Харківській області відсутні підстави для вжиття заходів щодо проведення заходу державного контролю у формі інспекційного відвідування ПАО «Завод Южкабель» на предмет додержання вимог законодавства про працю.
    Отже, якщо Ви вважаєте Ваші права порушеними, Вам за захистом свого порушеного права необхідно звернутися до суду в порядку цивільного судочинства шляхом подання позовної заяви.

  Ваше запитання:

  Увага: Коментарі модеруються, і це може викликати затримку їх публікації. Відправляти коментар заново не потрібно.