• 08Чер

    IMG_2265Пріоритетні завдання  Держпраці – це продовження роботи щодо проведення заходів, у тому числі превентивних, спрямованих на зниження рівня заборгованості з виплати заробітної плати та рівня нелегальної зайнятості, міжнародна співпраця, відкритість у роботі, а також зниження рівня виробничого травматизму, у тому числі, із смертельними наслідками, шляхом запровадження ризик-орієнтованого підходу.

    З метою пропаганди безпечних методів роботи з урахуванням причин нещасних випадків та створення на піднаглядових підприємствах безпечних умов праці інспекторським складом відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці були проведені робочі зустрічі з працівниками та посадовими особами механооброблювального цеху  № 3, інструментального цеху АТ ХТЗ, дільниці ріжучого та допоміжного інструментів інструментальному цеху 121ДП «Завод «Електроважмаш», ТОВ «ВЕЗА-УКРАЇНА».

    Під час проведення заходів фахівцями відділу були надані консультації щодо організації заходів, проведення яких зменшить або унеможливить травмування працівників. Зокрема, йшлося про методику P80601-111329проведення інструктажів, проходження медичних оглядів, навчання посадових осіб, постійний контроль за станом дотримання вимог охорони праці,  щоденний технічний огляд водіями  транспортних засобів. Зауважено присутнім на обов’язковому застосуванні при виконанні робіт спецодягу та засобів індивідуального захисту.

    Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 10:27