• 15Тра

  фото 1415 травня відбулось чергове засідання Комісії з реалізації на Харківщині пілотного проекту «Рука допомоги» із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, відповідно до постанови КМУ від 02.12.2015р. №1154.

  У роботі Комісії прийняла участь заступник начальника Головного управління Держпраці у Харківській області Олена Петренко.

  Фахівці роз’яснюють учасникам проекту, як правильно оформити найманих працівників на роботу, які є ризики виплати заробітної плати в конвертах, як отримувати дозволи або декларувати роботи підвищеної небезпеки та інше.

  Нагадаємо що Головне управління Держпраці у Харківської області долучилось до проекту у 2016 році, фото 56та поставило перед собою завдання одразу спрямувати потенційних бізнесменів – роботодавців у русло законодавчих вимог з питань праці.

  Кошти, яки були залучені до представлених бізнес – ідей, спрямовані на придбання необхідного обладнання для успішного старту та ведення запропонованої діяльності.

  Унікальність проекту демонструє, як учасник – у минулому безробітний переселенець, становиться підприємцем та переходить у ланку роботодавців. Такі зміни в свою чергу призводять до створення нових робочих місць, виплату заробітної плати та сплату відповідних податків.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 16:32