• 11Тра

  IMG-59d2ce1d7d98a87d63c43d61cd725334-VЗ метою забезпечення попередження аварійності на автомобільному транспорті загального користування, зменшення дорожньо – транспортних пригод та тяжкості їх наслідків, 11 травня відбулася спільна нарада Головного управління Держпраці у Харківській області та Управління Укртрансбезпеки у Харківській області.

  В нараді прийняли участь начальник Головного управління Держпраці у Харківській області Володимир Рожанський, начальник Управління Укртрансбезпеки у Харківській області Євген Шатохін, представники Управління патрульної поліції, Служби автомобільних доріг в Харківській області та представники автотранспортних підприємств Харківщини.

  Володимир Рожанський акцентував увагу на дотриманні вимог законодавства про працю та охорону праці, зокрема він зазначив: «Треба звернути особливу увагу на проведення періодичних та передрейсових медичних оглядів водіїв, дотримання режиму праці та відпочинку. Також звертаємо увагу на недопущення неофіційного працевлаштування водіїв, адже тільки у разі легального працевлаштування можливо дотримуватися всіх норм охорони праці та забезпечувати працівників гідними умовами праці».

  Євген Шатохін розповів про скоєні ДТП та зафіксовані порушення вимог законодавства про автомобільний транспорт з боку перевізників.

  Було прийнято рішення та узгоджено дії щодо посилення державного контролю та нагляду за безпекою перевезень IMG_2334під час виконання пасажирських перевезень автобусами та перевезень організованих груп дітей. Керівникам автотранспортних підприємств доручено забезпечувати неухильне дотримання стандартів техніки безпеки, оформлення дозвільних документів, проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів.

  Подальша співпраця Головного управління Держпраці у Харківській області та Управління Укртрансбезпеки у Харківській області була скріплена підписанням відповідної Угоди.

   

   

   

   

  IMG_2352IMG_2359IMG-3cb246ff12562430139c087a63f22d76-V

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 16:15