• 12Кві

    uvaga-vazhlivo-275x275Головне управління Держпраці у Харківській області  доводить до відома суб’єктів господарювання інформацію про введення в дію «Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання», затверджених наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 № 62 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 27 лютого 2018 р. за № 244/31696.

    «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» набули чинності 11 квітня 2018 року.

    Ці Правила поширюються на суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, що займаються монтажем, демонтажем, експлуатацією (використання за призначенням, технічне обслуговування, ремонт), модифікацією (реконструкція чи модернізація), перевіркою технічного стану (технічний огляд, експертне обстеження) вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання (далі – обладнання), а також установлюють мінімальні вимоги безпеки до обладнання, яке роботодавцем повинно підтримуватися на рівні, зазначеному в цих Правилах та інших нормативно-правових актах з охорони та гігієни праці, під час його використання.

    Головне управління Держпраці у Харківській області наголошує на неухильному дотриманні суб’єктами господарювання вимог охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання.

    Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 13:32