• 06Бер

  IMG_3216Головним  державним  інспектором  відділу нагляду  в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Олександром Тимофієнко  проведено  семінар-нараду з працівниками КП «Чугуївтепло».

  У ході зустрічі було проінформовано працівників щодо ефективності функціонування системи управління охороною праці підприємства, необхідності виконання вимог охорони праці під час проведення робіт підвищеної небезпеки. Нагадано щодо проходження робітниками спеціального навчання і перевірки знань з питань з охорони праці відповідно до «Переліку робіт підвищеної небезпеки» та своєчасного проходження медичних оглядів.

  На семінарі  було доведено до присутніх аналіз нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, а також зазначено що основні профілактичні заходи щодо запобігання травматизму – це безпека технологічних процесів і обладнання, утримання приміщень, обладнання та засобів колективного захисту в належному стані, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, нагляд та контроль за виконанням вимог безпеки під час виконання робіт.

  Довідка:  

  КП «Чугуївтепло» складається з 15-ти  дільниць, де працює 138 чоловік, які виконують роботи з експлуатації і розвитку системи теплопостачання м.Чугуєва, ремонту теплоенергетичного обладнання котелень, виконує  монтаж, наладку та обслуговує устаткування КВПіА. У підприємство входять 14 котелень, 60 котлів, 178 одиниць технологічного обладнання, автотранспорт.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 17:18