• 05Бер

  DSC_0280За ініціативою Головного управління Держпраці у Харківській області, за участю головного державного інспектора відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Юрія Хлистуна 02.03.2018 року було організовано та проведено семінар-нараду з працівниками НАЦІОНАЛЬНОГО ЮРИДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО. Установа веде успішну діяльність у сфері освіти з 1804 року. На теперішній час в ній працює понад 2000 осіб та навчається близько 12 тисяч студентів.

  На захід були запрошені головний енергетик, начальник відділу охорони праці, інженер з охорони праці, інженер з пожежної безпеки, керівники підрозділів підприємства та коменданти гуртожитків.

  Під час проведення семінар-наради були висвітлені основні завдання, структура і напрямки в діяльності Головного управління Держпраці у Харківській області.

  Було акцентовано увагу на змінах від 7 лютого 2018 року до постанови КМУ №1107 «Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки ”

  Додатково було роз’яснено щодо правил безпечної експлуатації електропристроїв, правил безпечної поведінки та пересування у зимовий період, а також правил охорони праці під час роботи з персональним комп’ютером.

  Основні профілактичні заходи щодо запобігання травматизму – це безпечність технологічних процесів і обладнання, утримання приміщень, обладнання та засобів захисту в належному стані, організація виконання робіт відповідно до вимог безпеки, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, нагляд та контроль за виконанням вимог безпеки під час виконання технологічних робіт і робіт підвищеної небезпеки.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 16:41