• 03Бер

  IMG_3206За участю головного державного інспектора відділу нагляду  в будівництві, котлонагляді,  на транспорті та зв’язку  Головного управління Держпраці у Харківській  області  Олександра Тимофієнко з 27.02.2018 р.  по 01.03.2018 р. відбулися зустрічі  з працівниками КП «Обласний інформаційний технічний центр» –  Барвінківська  філія,  Борівське комунальне підприємство теплових мереж  – Борівська дільниця (смт.Борова), ПП  «Житлосервіс» (м.Ізюм).

  Серію  семінарів проведено з інформаційно-роз’яснювальної  роботи щодо навчання та перевірки знань посадових осіб і працівників з питань охорони праці та промислової безпеки, безпечної експлуатації устаткування, машин, механізмів підвищеної небезпеки, створення безпечних і високопродуктивних умов праці, покращення виробничого побуту.

  Під час обговорення звернули особливу увагу на такі питання як, обов’язки осіб, що відповідають за забезпечення проведення робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин і механізмів, організацію та виконання робіт в електроустановках, безпечне виконання робіт з IMG_1337електроінструментом, переносними електричними машинами та електрозварювальним устаткуванням, за організацію проведення безпечних  робіт під час експлуатації посудин, що працюють під тиском. Розглянуто  зміни від 07.02.2018 року до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1107 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки».

  КП «Обласний інформаційний технічний центр»  Барвінківська  філія – це 118 одиниць технологічного обладнання, п’ять котелень, сім котлів та іншого устаткування, машин та механізмів підвищеної небезпеки.

  Борівське комунальне  підприємство теплових мереж  – Борівська дільниця (смт.Борова) – складається з восьми  дільниць, де працює 65 чоловік,  технологічного обладнання –  98 одиниць, вісім котелень, 18 котлів та  інше  устаткування, машини  та механізми  підвищеної небезпеки.

  ПП  «Житлосервіс» (м.Ізюм) – складається з трьох  дільниць, де працює 126 чоловік. На підприємстві є 36 одиниць технологічного обладнання,  автотранспорт, десять ліфтів та інше  устаткування, машини  та механізми  підвищеної небезпеки.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 11:43