• 03Бер

    Фахівцями відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Харківській  області проведено чергове навчання з інспекторами праці органів місцевого самоврядування щодо забезпечення ефективного контролю за дотриманням законодавства про працю.

    Фахівцями Управління з питань праці була роз’яснена інформація стосовно повноважень органів місцевого самоврядування щодо застосування норм Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295.

    Ознайомлено присутніх з Порядком накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення, строками виконання основних документів, аспектами реалізації делегованих повноважень у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю. Надані рекомендації щодо порядку складання, дотримання термінів спільної щомісячної звітності про проведену роботу.

    Загалом фахівці наголосили на необхідності подальшої тісної співпраці органів місцевого самоврядування, місцевих територіальних громад та Головного управління Держпраці у Харківській області і нагадали, що спеціалісти Управління готові надавати методично-консультативні рекомендації аби забезпечити якісну і ефективну роботу інспекторів праці органів місцевого самоврядування, а відповідно, досягти спільної мети  – забезпечення ефективного контролю за дотриманням законодавства про працю.

    Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 11:07