• 13Лют

    IMG_3087Кожна людина має невід’ємне право на життя. Життя –  визначається найвищою соціальною цінністю в України, більшу частину, якої на жаль ми змушені проводити на роботі. Мабуть у кожного виникало питання, як уберегти себе та своїх рідних від небезпек, які можуть виникнути в процесі трудової діяльності. У зв’язку з вище сказаним та з метою пропаганди безпечних методів роботи, головним державним інспектором відділу нагляду  в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Тимофієнком Олександром Миколайовичем на Державному підприємстві «Ізюмське лісове господарство» Артемівське лісництво» було проведено  семінар з працівниками на тему: «Створення безпечних умов праці на підприємстві та методи попередження виробничого травматизму».

    Під час семінару були надані роз’яснення щодо забезпечення безпечних умов праці при проведенні вантажо – розвантажувальних робіт під час експлуатації вантажопідіймальних кранів робіт, при проведенні робіт під час ремонту автотранспортних засобів та організація проведення безпечних автотранспортних робіт під час трелювання деревини.

    Особливу увагу було звернено на систему управління  охороною  праці, та її необхідність на підприємстві, головна мета якої є створення здорових, безпечних і високопродуктивних умов праці, покращення виробничого побуту, запобігання травматизму і профзахворюванням.

    Як результатом плідної співпраці директором та службою охорони праці було прийнято рішення організувати пропаганду безпечних методів праці, використовуючи для цього проведення оглядів з охороні праці, наочну агітацію.

    Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 15:27