• 12Лют

    IMG_3045            Протягом минулого тижня головним державним інспектором відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку ГУ Держпраці у Харківській області Тимофієнком О.М., було проведено чергові семінари для працівників підприємств ТОВ «Куп’янський ХПП», ДП «Ізюмський приладобудівний завод» та ТОВ  «Агросервіс» ЛТД  на тему «Безпечні умови праці на робочому місці та заходи при погіршенні погодних умов в зимовий період року».

    Враховуючи специфіку діяльності підприємств, особливу увагу було звернено на те, що ніяка терміновість не може бути підставою для порушень вимог безпеки і охорони праці.

    Жваве обговорювання викликали теми безпечної експлуатації колісних транспортних засобів, безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів, у зв’язку з втратою чинності НПАОП 0.00-1.01-07 «Правила будови та безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів», та безпечна експлуатація посудин, що працюють під тиском.

    IMG_3069 Головною метою семінарів було довести до роботодавців необхідність забезпечення безпечних умов праці на робочому місці кожного працівника, оскільки це може врятувати найвищу в Україні соціальну цінність – життя.

    Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 14:08