• 12Лют

  08.02.2018 р. головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Роменським С.О. проведено практичний семінар з охорони праці для керівників та робітників в регіональному структурному підрозділі – дільниці по обслуговуванню холодильних установок ПРАТ «Дніпрометалсервіс».

  Структурний підрозділ надає послуги по зберіганню товару в складах – холодильниках для зберігання продовольчих товарів та виконує вантажно – розвантажувальні роботи згідно договорів.

  Особливу увагу на семінарі було приділено роз’ясненню вимоги охорони праці під час вантажно – розвантажувальних робіт. Доведені вимоги щодо створення безпечних умов праці; до місць проведення вантажно-розвантажувальних робіт, території підприємства, виробничих будівель і споруд. Акцентовано увагу робітників, що у складських приміщеннях забороняються:

  – зберігання продукції навалом та впритул до приладів і труб опалення;

  – експлуатація газових плит, печей, побутових електронагрівальних приладів, монтування з цією метою штепсельних розеток;

  – зберігання рослинних масел разом з іншими горючими матеріалами;

  – зберігання аерозольних упакувань в одному приміщенні з окиснювачами, горючими газами, легкозаймистими рідинами, горючими рідинами;

  – зберігання в одному приміщенні балонів з киснем і горючими газами.

  Головний державний інспектор в ході лекції нагадав, що швидкість руху автомобільного транспорту не повинна перевищувати таких величин: при проїздах на території підприємства – 10 км/ год; при  перетинанні переїздів підприємства, при виїздах і в’їздах – 5 км/ год; при подачі автомобіля заднім ходом- 3 км/ч; для авто-  і електронавантажувачів, електрокарів – 3 км/год.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 12:46