• 09Лют

  IMG_6605На виконання вимог статті 19 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та на прохання керівництва ВП «Локомотивне депо Куп’янськ» регіональної філії «Південна залізниця», з метою поліпшення стану охорони праці підприємства та попередження нещасних випадків на виробництві у  ВП «Локомотивне депо Куп’янськ» регіональної філії «Південна залізниця» відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, транспорті та  зв’язку Головного управління Держпраці у Харківській області   у період з 05.02.2018 року по 08.02.2018  року були підготовлені та проведені 4 семінари з охорони праці у відділі головного механіка, пункті технічного огляду локомотивів, складі паливо-мастильних матеріалів та механічному цеху на тему: ««Правил безпеки та охорони праці працівників під час снігоборотьби», «Безпечне виконання робіт інструментом та пристроями».

  Було зосереджено увагу на вимогах безпеки при знаходженні на залізничних коліях під час снігоборотьби.

  Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Куп’янськ» забезпечує обслуговування заданих розмірів руху вантажних та  пасажирських поїздів та виконання господарчої роботи на дільницях обслуговування при безумовному забезпеченні безпеки руху та дотримання вимог охорони праці.

  Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Куп’янськ» виконує ремонти та технічні обслуговування як для власного приписного парку, так і електровозам приписки інших депо регіональної філії «Південна залізниця»:

  – електровозам серії ВЛ82м, ВЛ80к, ВЛ80т;

  – тепловозам серії ЧМЕ3, ЧМЕ3т, 2ТЕ116.

  Виробничий  підрозділ «Локомотивне депо Куп’янськ» є основним депо І категорії з чисельністю працюючих 968 працівників, в тому числі 145 жінок. На роботі зі шкідливими та важкими умовами праці зайнято 478 працівника, з них 19 жінок. До складу виробничого підрозділу «Локомотивне депо Куп’янськ» входить 35 цехів та відділень. В семінарах прийняли участь 93 працівника.

  Профілактичну роботу, щодо попередження виробничого травматизму, організовано начальником сектору охорони праці Голополосовим Д.В. та інженером з охорони праці Доленко І.В.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 17:50